Leatherman garantii

Käesolev garantii kehtib ainult esmasele omanikule. Garantii ei kehti Leathermani toote tahtliku rikkumise, muutmise, varguse, kaotuse, omavolilise ja/või ebamõistliku kasutamise korral.

Garantii ei kehti vutlarile, lisavarustusele, graveeringule, kattevärvile, hooldustöödele ja teritamisele. Käesolev garantii kehtib ainult toodetele, mis on soetatud Heeliks Trade OÜ vahendusel ja vajalik on ostutšeki olemasolu.

 • Leatherman garantii programm kehtib ainult isiklikuks kasutamiseks ostetud tööriistadele.
 • Garantii ei kehti kui tootel tekkinud vead on tingitud mittesihtotstarbelisest kasutamisest.

Üldised sätted

Leatherman toodetele on garantii 25 aastat. Garantii kehtib kõigile Leatherman toodetele mis on ostetud ametliku edasimüüja Heeliks Trade OÜ kaudu.

Vöökotid, klipsid, vahetusotsikud ja pakend ei kuulu 25 aastase garantii alla!

Minu tööriist / tööriista detail purunes. Kuidas ma saaksin selle parandatud ?

See on lihtne! Kui leiate 25 aasta jooksul Leatherman’i tööriistal defekte, mis on tekkinud tootmises kasutatud materjali tõttu või tootmistegevuse käigust, tagastage see müüjale.

Tööriist saadetakse garantiikeskusesse, kus see remonditakse või vahetatakse uue vastu välja.

Kui saadate Leathermani tööriista meile pakiautomaadi teel pange kindlasti juurde ka info kuidas ja kuhu soovite seda tagasi saada. Kindlasti jätke ka oma kontaktinfo.

Palun pakendage tööriist turvaliselt.
Klient katab transpordikulud. (k.a. tagasi saates)

NB! PALUN ÄRGE SAATKE MEILE TÖÖRIISTA ÜMBRISKOTTI

Heeliks Trade OÜ ei vastuta garantiisse toodud lisade eest:

 • Multitööriista vutlar
 • Vööklipsid, võtmerõngas
 • Toote pakend

Kahjuks, ei saa me vastutada tööriistade eest, mis ei jõua meieni, seetõttu palume kasutada usaldusväärseid postiteenuseid.

Garantii ei ole kehtiv juhul, kui Leatherman’i tööriista on kasutatud valesti ja mitteotstarbe kohaselt või selles on ise tehtud muudatusi. Samuti ei hõlma toote garantii tööriista ümbriseid ja oksiidviimistlust.

0
  0
  Teie ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi